Недоотримані гроші: відсторонений і підсанкційний голова КСУ отримав мільйон гривень зарплати

Pravdatutnews

Скандальний суддя Конституційного суду України Олександр Тупицький отримав майже 1 мільйон гривень, який він нібито недоотримав за час карантину. Тупицький збагатився на 903 984 гривні. Про це повідомляє Єдиний державний реєстр декларацій.

За інформацією декларації, недоотримані від Конституційного суду гроші Тупицькому виплатили 30 грудня.

Раніше Окружний адміністративний суд Києва не задовольнив позов відстороненого глави Конституційного суду України Олександра Тупицького, який хотів скасувати повну перевірку його декларації Національним агентством з питань запобігання корупції. Про це ОАСК повідомив 21 грудня.

Зазначається, що у своєму позові Тупицький просив суд визнати протиправною перевірку НАЗК його декларації за 2020 рік до визначення порядку такої перевірки спільно з Конституційним Судом. ОАСК вирішив, що обґрунтованих підстав для задоволення позову немає.

Зокрема, відповідно до положень Закону України "Про запобігання корупції", порядок здійснення повної перевірки декларації, поданої… суддею Конституційного Суду України, визначається НАЗК за погодженням... зборів суддів КСУ. При цьому, за відсутності погодженого зборами суддів КСУ такого порядку, перевірка НАЗК здійснюється в загальному порядку, — повідомив ОАСК.

Нагадаємо, раніше суд завершив підготовче засідання щодо Тупицького.

Карина Бовсуновська — pravdatutnews.com