Помічник екснардепа Медуниці Микола Чернотицький отримав за грудень 341 тисячу гривень зарплатні

Сумські Дебати

Заробітна плата голови правління акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” Миколи Чернотицького за грудень склала 340 926 гривень. Про це йдеться у відповіді НОТУ на запит Українських Новин.

Згідно з ним, оклад Чернотицького у грудні склав 188 991 гривню.

Також зазначається, що голова правління НОТУ отримав компенсацію за роботу у вихідні дні, надбавку за роботу, яка передбачає доступ до державної таємниці, та премію, але не вказуються конкретні суми. Загальний обсяг виплачених коштів Чорнотицькому у грудні після оподаткування склав 340 926 гривень.

Як повідомляли Українськi Новини, зарплата голови правління НОТУ Чернотицького за листопад склала 181,9 тис. гривень. А заробітна плата за жовтень склала 116 257 гривень.

27 квітня Миколу Чорнотицького було обрано головою правління акціонерного товариства “Національна суспільна телерадіокомпанія України” (логотип “UA:Перший”).

При цьому голову правління Миколу Чернотицького преміювали у розмірі одного посадового окладу. Членів правління НОТУ Тетяну Кисельчук та Дмитра Хоркіна – у розмірі одного посадового окладу; членів правління Ярослава Лодигіна та Родіона Кочубея – у розмірі 0,5 посадового окладу.

«Сумські дебати - debaty.sumy.ua»