Суддю, яка арештувала майно Порошенка внесли до бази «Миротворець»

Вголос

Про це повідомляє УННіз посиланням на сайт.

«Усвідомлені дії, спрямовані на руйнування судової системи України шляхом її дискредитації та підриву довіри до неї. Співучасник злочинів із фабрикації кримінальних справ стосовно завідомо невинних осіб», — ідеться у повідомленні.

Share to facebook Share to twitter Share to telegram Share to viber

На сайті оприлюднили факти, на основі яких Бортницьку внесли в базу «Миротворець»:

Нагадаємо, 6 січня Печерський районний суд Києва ухвалив рішення про накладання арешту на майно п’ятого президента та лідера «Європейської солідарності» Петра Порошенка у справі про державну зраду.

Раніше, 20 грудня п'ятий президент України та народний депутат від «Європейської солідарності» Петро Порошенко отримав підозру у державній зраді.

За словами представника «Євросолідарності» Олександра Турчинова, Володимир Зеленський з приходом до влади «розпочав системну боротьбу проти 5-го президента», мовляв, за вказівками Зеленського «були сфабриковані сотні кримінальних справ проти Порошенка, він отримав сотні повісток і провів багато годин на допитах у різних силових структурах»

Згодом ДБР повідомило, що експрезидент України підозрюється у тому, що він, діючи за попередньою змовою групою осіб, зокрема з-поміж представників вищого керівництва РФ, сприяв діяльності терористичних організацій «ЛНР» та «ДНР».

Також, пізніше в тексті підозри Петру Порошенку виявили серйозну помилку.

Раніше в Офісі генпрокурора підписали клопотання про арешт експрезидента Петра Порошенка.

ІА "Вголос": НОВИНИ