У Міноборони розпочали підвищення грошового забезпечення з медиків: лікар у військах буде отримувати "на руки" від 20 тис. грн

UNN

Наказом міністра оборони Олексія Резнікова на першому етапі підвищення грошового забезпечення у 2022 році збільшено виплати для усіх категорій медичних працівників, які проходять службу або працюють у сфері оборони. Підвищене грошове забезпечення нараховується з 1 січня 2022 року, передає УНН із посиланням на Міноборони.

Цитата

“Наприкінці минулого року вдалося додатково збільшити бюджет Міноборони на 2,5 млрд грн. Як я вже підкреслював, ці кошти будуть спрямовані на перший етап підвищення грошового забезпечення у сфері оборони. Це питання для мене є одним з найбільш пріоритетних. За дорученням Президента України Володимира Зеленського спільно з Урядом та Парламентом ми шукаємо рішення. Підвищення виплат для медиків — це перший крок. До кінця місяця у рамках першого етапу підвищення буде ще низка таких секторальних кроків. Стратегічний орієнтир визначено в Указі Президента, зараз відпрацьовується модель системної реформи грошового забезпечення, яка буде синхронізована з кадровою реформою у сфері оборони. Наша мета — запустити ці реформи у 2023 році. Але протягом 2022 року ми будемо робити поступові кроки, щоб грошове забезпечення військових було достойним і конкурентним в цілому по економіці. Вже відпрацьовані рішення по кільком військовим спеціальностям, які потребують особливої підготовки та кваліфікації. Документи будуть оприлюднені найближчими днями, але збільшені виплати нараховуються так само з 1 січня”, — сказав міністр оборони України Олексій Резніков.

Деталі

Зокрема, у 2022 році на підвищення грошового забезпечення військовим лікарям буде спрямовано 527,9 млн грн. На підвищені виплати цивільним медичним працівникам на військових посадах передбачено 88,6 млн грн. Для підвищення заробітних плат цивільних медиків на невійськових посадах у системі Міноборони та Збройних Сил України закладено понад 400 млн грн.

Лікар у військах з 1 січня буде отримувати “на руки” від 20 тис. грн. Фахівці з базовою та незакінченою вищою медичною освітою — від 13,5 тис. грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Поліцейські отримають підвищену зарплату вже у січні. Кабмін виділив кошти