Померла видавець Vogue UA Олена Чернова

Факти ICTV

Померла видавець Vogue UA Олена Чернова – детальніше в нашому матеріалі.Померла Олена Чернова – видавець Vogue UA. Вона раптово пішла з життя через хворобу, проте детальні причини невідомі.

Про смерть Олени стало відомо із сайту холдингу Медіа Група Україна.

- Висловлюємо глибокі співчуття рідним і близьким Олени Чернової. Вона була дивовижною, глибокою, мудрою людиною та видатним професіоналом. Олена зробила дуже багато знакових для української медіа-індустрії проектів, і найважливішим і найулюбленішим для неї був, без сумніву, Vogue UA, - зазначив СЕО Медіа Групи України Євген Бондаренко.
Він наголосив, що вона створила та наповнила своєю творчою енергією цей проект, і вони їй щиро вдячні за все.
- Ми, Медіа Група Україна, зробимо все, що від нас залежить, щоб надати допомогу та підтримку родині Олени. Сумуємо та пам'ятаємо. Світла пам'ять, – доповнив він.
Головний редактор Vogue UA Пилип Власов зазначив, що Олена була винятковим наставником та другом. Вона не знала жодних перешкод на шляху до успіху, була відкрита до найнеймовірніших ідей та проектів.

Інформацію про те, де і коли пройде прощання, повідомлять трохи згодом.

Vogue - женский журнал о моде, красоте и стиле. Он выпускается в девяти странах мира. Перший номер світ побачив у 1892 році.

В Україні журнал виходить з березня 2013 року.

Vogue Ukraine - мультимедійний бренд. Включає в себе щомісячний друкований журнал і додатки з pdf-версією, а також цифрову платформу з залучення читачів у соціальних мережах та на каналах YouTube. З 2013 року головним редактором Vogue UA є Пилип Власов.