В Києві відкрили мультимедійну виставку, присвячену “Щедрику”

Київ media

Про це повідомляє МЗС України.

Виставка в Музеї кіно Довженко-Центру — це сучасна мультимедійна інсталяція від PHOTINUS studio. Через звук, проєкції, анімації та кінетичні об'єкти виставка розказує історію "Щедрика".

«Уже сотню років Щедрик виконує важливу дипломатичну місію: в період Різдвяних свят українська мелодія у англомовній версії Carol of the Bells лунає по всьому світу і знайомить іноземців з багатою українською культурою. Цього року ми запустили кампанію, щоб розказати про історію головної мелодії Різдва, яку Україна подарувала світові. Наступного року ми продовжимо кампанію за кордоном, щоб якомога більше іноземців дізнались про історію Щедрика, Україну та її культуру», - сказала генеральна директорка Директорату публічної дипломатії та комунікацій МЗС Ірина Боровець.

Відкриття виставки супроводжувалось виступом Камерного хору "Київ". Хор під керівництвом диригента Миколи Гобдича виконав традиційні українські колядки, серед яких чільне місце займає Щедрик.

Відвідати виставку можна впродовж 12–16 січня в Музеї кіно Довженко-Центру. Виставка доступна з 12:00 до 19:00. Вхід вільний за умов дотримання карантинних вимог.

Фото: Фейсбук