Низка ексчиновників відмовляється виселятися з державних дач “Конча-Заспа”

Діло

Як повідомили в РНБО, навесні Кабміну спільно з Державним управлінням справами та правоохоронними органами доручено провести аналіз стану землекористування та володіння, користування майном, що розташоване на території будинку відпочинку “Конча-Заспа” ДУС та комплексу відпочинку “Пуща-Водиця”, передає aspi.

Упродовж 2021 року було розірвано договори із 40 користувачами. Також були розірвані договори і з ексміністеркою охорони здоров’я Раїсою Богатирьовою та колишнім віцепрем’єр-міністром Володимиром Семиноженко. Вони подали позови проти ДУС, і затягують виселення.

“Також не з’їжджають колишній міністр освіти і науки Дмитро Табачник (мешкає його дружина), колишній віцепрем’єр-міністр Іван Васюник, ексміністр вугільної промисловості України Віктор Тополов, дружина ексвіцепрем’єра Геннадія Зубко Людмила Зубко, експрокурор і тесть покійного Кернеса Юрій Гайсинський, колишній керівник Одеського рибгоспу Сергій Юрчик та експомічник нардепа Сергія Драюка Микола Петренко”, – повідомили в РНБО.

У суді перебуває 12 справ ексчиновників та інших мешканців дач, які намагаються довести, що виселяти їх не мали права. Рішення суду на користь колишніх орендарів ще не винесено.