У Дніпрі розпочали роботи зі створення баражуючих боєприпасів

Патріот Донбасу

Конструкторське бюро «Південне» розпочало роботи зі створення перспективних баражуючих боєприпасів.

Про це повідомляє Мілітарний.

Як інформує видання, боєприпаси призначені для ураження широкого діапазону різних цілей. Їх можна буде застосовувати як з пілотованих, так і з безпілотних платформ.

У виданні нагадали, що минулого року було виготовлено дослідний зразок головки самонаведення для ракети «Блискавка», призначений для роботи з наземними цілями.

«Мова йде про комплексовану головку самонаведення – радіолокаційну з оптичним каналом, що дозволятиме працювати у різних погодних умовах, а також забезпечити точність», – йдеться у повідомленні.

Наразі для ракети розробляють ще дві головки самонаведення ‒ активно-пасивну (для ураження морських цілей) та пасивну радіолокаційну головку самонаведення (призначена для ураження радіовипромінюючих об'єктів).

Також повідомляється, що «Блискавку» планують використовувати для озброєння фронтових бомбардувальників Су-24М. Однак нову надзвукову ракету можна адаптувати також до багатоцільових винищувачів Су-27 та Міг-29. У перспективі вітчизняну надзвукову ракету можуть адаптувати до винищувачів F-15 та F-16 американського виробництва, зазначає видання.