Нацрада покарала К2 через програму, де Крим назвали російським

Детектор медіа

Національна рада з питань телебачення оголосила попередження каналу К2 (юридична особа ТОВ «Телеканал «К2»). Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 13 січня.

Моніторинг регулятора 25 вересня 2021 року зафіксував програму «Дачна відповідь» Виробником програми, згідно з копірайтом, є російська компанія з Москви. У випуску програми йшлося про дизайн інтер’єру і згадувались елементи оформлення різних палаців. З-поміж іншого ведучий зазначив: «… в том числе и в России, в Бахчисарайском дворце в Крыму».

За словами члена Нацради Максима Онопрієнка, телеканал сказав, що програму показував у запису і що вона адаптована для української аудиторії. Голова регулятора Ольга Герасим’юк додала, що канал звертав увагу на те, що це була не інформаційна програма: «Дивно читати це від колег, бо так само працює і пропаганда РФ, яка може і у мультиках запускати свої наративи». Представники К2 на засідання Нацради не прийшли.

Нагадаємо, перевірку К2 щодо показу «Дачної відповіді» Нацрада призначила 30 вересня 2021 року.

Як вже писав «Детектор медіа», упродовж року кілька українських каналів уЧитати все за адресою:https://detector.media/rinok/article/195537/2022-01-13-natsrada-pokarala-k2-cherez-programu-de-krym-nazvaly-rosiyskym/