Нацрада звернеться до Національного агенства з питань запобігання корупції через купівлю Першого незалежного Шуфричем

Детектор медіа

Національна рада з питань телебачення та радіомовлення провела перевірку і не знайшла порушень у власності Першого незалежності (юридична особа ТОВ «Тайм медіа»). Таке рішення регулятор прийняв на засіданні 13 січня.

Перевірка регулятора з’ясувала, що Нестор Шуфрич є бенефіціарним власником. Він також є головою парламентського комітету з питань свободи слова. Саме тому передав свою частку в управління компанії ТОВ «Комерційна інновація».

Однак члени Нацради вбачають у цій ситуації з власністю «комерційний інтерес може мати місце потенційний конфлікт інтересів». Саме тому вони вррішили надіслати інформацію щодо перевірки власності до Національного агенства з питань запобігання корупції для реагування.

Нагадаємо, перевірка Першого незалежного затягнулась до кінця року. У серпні регулятор не схотів переоформлювати ліцензію юридичної особи каналу ТОВ «Тайм медіа» через бажання поспілкуватися з Діаною Панченко. Члени Нацради засумнівались, чи справді вона є бенефіціаром і здійснює вирішальний вплив на компанію. Коли зрештою цю перевірку провели, то канал купивЧитати все за адресою:https://detector.media/rinok/article/195539/2022-01-13-natsrada-zvernetsya-do-natsionalnogo-agenstva-z-pytan-zapobigannya-koruptsii-cherez-kupivlyu-pershogo-nezalezhnogo-shufrychem/