У Львові помер відомий актор театру та кіно: що про нього відомо

Новини.LIVE

У Львові помер відомий актор, Народний артист України та один з акторів Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької, Євген Федорченко.

Про смерть чоловіка повідомила у Facebook його дочка.

Читайте також: У Львові помер відомий музикант: що стало причиною

https://t.me/novynylivelviv/1683

Подробиці

13 січня помер відомий український актор зі Львова Євген Федорченко. На момент смерті чоловікові було 75 років. Дочка артиста, Олена Федорченко, написала на своїй сторінці у Facebook: "Таточку. Як же боляче. Люблю. Про чин похорону повідомлю".

Євген Федорченко отримав звання Заслуженого артиста України за значний особистий внесок у розвиток українського мистецтва, високу професійну майстерність ще 1992 року. 2006 року його удостоїли почесного звання Народного артиста України, а 2007 Євген Федорченко став "Майстром сцени".

Актор гастролював з численними виставами у десятках країн світу - у Великій Британії, США, Австралії, Польщі, Німеччині, Бельгії, Вірменії, Франції, Канаді, Італії, Казахстані і Грузії. Протягом життя він зіграв понад сто ролей у кіно та театральних постановках.

Більше новин про смерті відомих людей:

12 грудня відома американська письменниця Енн Райс, авторка роману "Інтерв'ю з вампіром", померла у віці 80 років.

31 грудня померАнатолій Жолновач, доцент кафедри прикладної хімії хімічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.