Дружину Гогілашвілі оформили в ОП через через 2,5 роки після початку роботи

UA.NEWS

Помічницю президента Марію Левченко заднім числом оформили на роботу в Офіс президента – через 2,5 роки після початку роботи радницею Зеленського.

Про це повідомляється у розслідуванні Слідство.Інфо. «Багаторічну особисту помічницю президента Володимира Зеленського Марію Левченко офіційно працевлаштували в Офісі Президента України після журналістського розслідування. До цього вона кілька років була помічницею президента, перебувала в його кабінеті, але офіційно працювала і отримувала зарплатню лише в ТОВ «Квартал-95», - зазначає видання.

Згідно з офіційною відповіддю Офісу президента України на запит Слідства.інфо, Левченко працевлаштували 21 грудня 2021 року - через пʼять днів після виходу розслідування «Дружочки президента», у якому фігурують Марія Левченко, її чоловік - ексзаступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі та керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов.
Левченко призначили на посаду заступниці керівника Кабінету президента України - керівниці Служби забезпечення заходів президента України.

В ОП не змогли повідомити деталі про зарплатню Марії Левченко і переадресували це питання до Державного управління справами.
У розслідуванні журналісти повідомляли, що Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях СБУ з номерами прикриття.
За інформацією розслідувачів, керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов проживає у приватному будинку під Києвом разом із помічницею президента Марією Левченко та її чоловіком, ексзаступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який ймовірно є громадянином Росії.

«Сам будинок належить родині бізнесменів Стрелковських, які ймовірно причетні до діяльності конвертаційних центрів, є фігурантами численних кримінальних проваджень про податкові схеми та є громадянами Російської Федерації. Такі зв’язки можуть становити загрозу для національної безпеки України», - зазначає видання.

Раніше колишній заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі потрапив у базу центру «Миротворець». Він був звільнений з посади після скандалу з патрульним на в’їзді в Краматорськ.

Заступник голови МВС Олександр Гогілашвілі зробив першу заяву після скандальної сварки із правоохоронцями під час перевірки на блок-пості у зоні ООС.

Президент Володимир Зеленський прокоментував скандал із заступником міністра внутрішніх справ Олександром Гогілашвілі, який вилаяв правоохоронців.

Заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі має чинний паспорт громадянина Російської Федерації та індивідуальний податковий номер.