В Казахстані відновили міжнародне авіасполучення: як українці покидають розбурхану країну

ТСН

Міністерство закордонних справ України продовжує надавати консульську допомогу українцям в Казахстані, які через масові протести в країні не змогли вчасно повернутися додому.

Про це повідомив речник МЗС України Олег Ніколенко.

Зокрема, за домовленістю із українським посольством авіакомпанія Air Astana здійснює для громадян України безкоштовне перебронювання квитків на нові авіарейси із Нур-Султана або Алмати.

Міжнародний аеропорт Алмати, який розгромили протестувальники, уже відновив обслуговування цивільних повітряних суден на внутрішніх авіарейсах - до Нур-Султана та Бішкека. Найближчим часом очікується оприлюднення графіку відновлення міжнародних рейсів, зокрема до України.

“Дипломати та авіаперевізник працюють над якнайшвидшим відновленням рейсів Алмати – Київ”, - підкреслив Олег Ніколенко.

Наразі українське посольство забезпечує зустріч громадян, які залізничним шляхом прибувають до Нур-Султана для подальшого вильоту до України, допомагає їм із тимчасовим місцем проживання і посадкою на рейси.

Консульський відділ також звернувся до компетентних органів Казахстану задля видачі виїзних віз українцям, які у зв’язку із подіями перевищили 90-денний строк безвізового перебування в країні.

Нагадаємо, група українців "застрягла" в охопленій протестами країні, найбільше наших громадян - в Алмати.

Читайте також:

Країни ОДКБ почали виводити своїх військових з Казахстану (фото, відео)

Аеропорт Алмати вперше від початку заворушень відновив роботу

“Кабульський синдром”: жителі Алмати в аеропорту панічно намагаються покинути місто (відео)