До 115-ї річниці з дня народження Сергія Корольова створено хронікальний фільм "20 хвилин з Корольовим" (ВІДЕО)

Воля народу

НА ЕКРАНІ – КОРОЛЬОВ!
12 січня в Україні відзначили 115-річницю з дня народження першого головного конструктора ракетно-космічних систем.
До 115-ї річниці з дня народження С.П. Корольова науковими співробітниками Національного музею космонавтики його імені в Житормирі було створено хронікальний фільм "20 хвилин з Корольовим".
Копітка робота над цією стрічкою тривала кілька місяців. У мережі Інтернет на різних сайтах було знайдено кілька десятків сюжетів кінохроніки з Сергієм Павловичем Корольовим, встановлено час та місце зйомки кожного фрагменту, й змонтовано з них цілісний фільм ВІДЕО (https://www.facebook.com/watch/?v=244783227732960)

Він охопив період з 1928 по 1965 рік – закарбувавши образ Сергія Корольова у різні періоди його життя. Цю унікальну хронікальну стрічку відтепер демонструватимуть під час екскурсій та інших заходів в Національному музеї космонавтики ім. С.П. Корольова.

12 січня у Житомирі відбулись урочистості з нагоди 115-ї річниці від дня народження Сергія Павловича Корольова, зокрема покладання квітів до пам’ятника видатному житомирянину та до погруддя вченого біля Національного музею космонавтики ім. С.П.Корольова, а також святкові заходи в експозиції «Космос» та презентація результатів діяльності інноваційно-космічного кластера «Полісся» у Поліському національному університеті.

Участь у заходах взяли представники влади міста та області, депутати обласної ради, керівники структурних підрозділів ОДА та міськради, Почесна варта Житомирського військового інституту, генерал-майор у відставці Микола Михайлович Філатов, громадськість та ЗМІ.

З нагоди свята подяками Житомирської обласної державної адміністрації за партнерську підтримку музею були нагороджені Олександр Левченко, генерал-майор, начальник Житомирського військового інституту імені Сергія Корольова; Сергій Ковбасюк, начальник Центру космічних технологій Поліського національного університету; Наталія Пантус, начальниця Управління культури Житомирської міської ради; Інна Нестерчук, доцент Поліського національного університету; Віталія Яковлєва, директор Музею коштовного та декоративного каміння.
За вагомий внесок у розвиток міжнародного партнерства в сфері культури подяками Житомирської обласної ради були нагороджені: Андрій Ковальов та Валерій Прокопчук, депутати Житомирської обласної ради, а також Наталія Лавриненко, директор загальноосвітньої школи №8 м. Житомира.

Грамотами Департаменту культури, молоді та спорту Житомирської обласної адміністрації були відзначені: Валентина Юсупова, Голова громадського об’єднання «Студентський клуб»; Олена Дубініна, директор художньої школи імені Віктора Шкуринського Житомирської міської ради; а також Обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді - за багаторічну співпрацю в сфері популяризації науки та дитячої науково-технічної творчості та Музей історії села Висока Піч – за збереження історії, культурної спадщини та дослідження у сфері краєзнавства.

Родзинкою святкового заходу став виступ Академічної хорової капели «ОРЕЯ» під керівництвом художнього керівника та диригента – Заслуженого діяча мистецтв України Олександра Вацака і перегляд хронікального фільму «20 хвилин з Корольовим».

Інф. із сторінки (https://www.facebook.com/cosmosmuseum/) Музею космонавтики у Facebook