Дружину скандального Гогілашвілі офіційно працевлаштували до Офісу президента України (Фото)

АСПІ

Марію Левченко, яка багато років була помічницею нинішнього президента Володимира Зеленського та перебувала в його кабінеті, але отримувала зарплату у ТОВ "Квартал-95", офіційно працевлаштували до Офісу президента. Рішення про працевлаштування Левченка було прийнято через 5 днів після виходу розслідування про зв'язки подружжя Левченка-Гогілашвілі та керівника ГУ розвідки Кирила Буданова.

Дружина ексзаступника глави МВС Олександра Гогілашвілі працевлаштована в апараті Офісу президента України. Про це повідомляє Слідство.інфо, з посиланням на отриману письмову відповідь ОП, у четвер, 13 січня.

Зазначається, що рішення про працевлаштування Левченка було прийнято через 5 днів після виходу їхнього розслідування про зв'язки подружжя Левченка-Гогілашвілі та керівника ГУ розвідки Кирила Буданова. Марію Левченка призначили на посаду заступника керівника Кабінету президента – керівника Служби забезпечення заходів президента України. В ВП не змогли повідомити деталі про зарплату Марії Левченко та переадресували це питання до Державного управління справами. Як встановило раніше Слідство.інфо, Марія Левченко пересувається у супроводі охорони та на спецавтомобілях СБУ з номерами прикриття.

Раніше ASPI news повідомляло, що під час поїздки до зони проведення операції Об'єднаних сил заступник міністра внутрішніх справ Олександр Гогілашвілі, який курирує сферу незаконного обігу наркотиків, потрапив у скандал. Він почав погрожувати правоохоронцям на блокпосту, які його зупинили для перевірки. Після цього міністр внутрішніх справ Денис Монастирський ініціював дисциплінарне провадження щодо свого заступника, а Гогілашвілі пояснив свою поведінку "надмірною емоційністю". Але це, як виявилося, був не перший подібний скандал - 24 листопада автомобіль Гогілашвілі у Києві зупинили патрульні поліцейські, аби перевірити документи, що дуже розлютило високопосадовця. Президент Володимир Зеленський також відреагував на поведінку Гогілашвілі й звернувся до Кабміну й МВС із проханням звільнити чоловіка його особистої секретарки Марії Левченко. Врешті решт урядовці звільнили Гогілашвілі з посади.