Скільки голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук заробив у грудні

Погляд

У грудні минулого року президент Володимир Зеленський встиг змінити трьох голів ОДА – Харківської, Полтавської та Закарпатської. Пропонуємо подивитись, скільки голови обласних державних адміністрацій заробили у грудні та кому нарахували найбільшу зарплату, повідомляє «Слово і діло».

Серед голів ОДА найбільшу заробітну плату отримав Олег Синєгубов. До 24 грудня він очолював Полтавську ОДА, там йому нарахували 150,5 тис. грн, зокрема компенсацію за відпустку. Потім він очолив Харківську ОДА, де йому за грудень нарахували 11,2 тис. грн.

Голови Сумської та Рівненської ОДА – Дмитро Живицький та Віталій Коваль – отримали майже однакові зарплати: трохи більше 136 тис. грн без урахування податків. Зокрема, їм виплатили відпускні та допомогу на оздоровлення.

Дещо меншими були зарплати керівника Луганської ОДА Сергія Гайдая (128,4 тис. грн без урахування податків) та Запорізької ОДА Олександра Старуха (122,9 тис. грн, включно з допомогою на оздоровлення).

Решта очільників отримали менше 82 тис. грн. Так, голові Донецької ОДА Павлу Кириленку нарахували 81,4 тис. грн.

Глави Хмельницької, Івано-Франківської, Волинської, Чернівецької, Тернопільської, Одеської, Вінницької, Черкаської, Кіровоградської, Житомирської та Чернігівської ОДА отримали однакову зарплату – 71 332 грн без урахування податків. Очільник Київської ОДА Василь Володін отримав на 300 грн більше.

Найменше у грудні нарахували коштів главі Закарпатської ОДА Віктору Микиті – 39 472 грн. Водночас, він перебуває на посаді лише з 10 грудня.