Помер ексголова СБУ Леонід Деркач

Новини.LIVE

У п'ятницю, 14 січня, на 82 році життя помер Леонід Деркач - український політик, ексголова СБУ, генерал армії України.

Про це повідомив його син, екснардеп Андрій Деркач.

Читайте також: Померла незмінний видавець Vogue UA Олена Чернова.

https://t.me/novynylive/11643

Помер Леонід Деркач

Син померлого політика написав, що батько був його наставником і другом. Він був "будівелькиком" власного життя і понад усе цінував працю людей і справедливість.

"Із земного життя пішов мій батько. Мій друг. Мій наставник. Разом з ним пішла частина світу, який завжди був поряд. Батько виріс у суворі роки війни. Саме це важке життя навчило його бути будівельником. Він завжди цінував працю людей і намагався бути справедливим", - написав він.

Андрій наголосив, що його батько був творцем і завжди пам'ятав усе, що зробив і створив.

"Він був творцем! Чи будував він бойовий ракетний комплекс або створював митну систему і досі пам'ятав усе, що він зробив і створив; чи захищав країну, будучи офіцером КДБ; або, пройшовши шлях від молодшого лейтенанта до генерала армії, захищав Україну від зовнішніх та внутрішніх загроз... він завжди був творцем. Він був і буде прикладом", - наголосив Андрій.

За його словами, Леонід Деркач завжди цінував людей, тому багато з них і досі згадують померлого у багатьох містах України:

"Є така професія – Батьківщину захищати". Це про нього. Про мого тата. Він цінував людей і багато людей сьогодні пригадають його з вдячністю. Згадають і в Дніпрі, і в Києві, і в Павлограді, де він багато зробив, будучи народним депутатом".

Чоловік також навів деякі слова з книги свого батька, у яких він вбачає особливий сенс:

"Безумовно, головне, що відрізняє людину від тварин – це потреба у сенсі…Перед Вічності рівні всі – і найбагатші люди світу, що розставляють уряди, початківці та закінчують війни, і жебраки, що підбирають з узбіччя дороги недопалки. Так, ніхто не знає, коли доведеться тримати відповідь перед Богом, і в цьому полягає сенс віри — не відступати від неї ні на мить, ні в діях, ні в помислах. Упевнений, коли це правило стане частиною нашої свідомості, ми змінимося, зміниться суспільство, і багато проблем, які зараз здаються нерозв'язними, зникнуть".

Більше новин про смерті відомих людей

31 грудня помер Анатолій Жолновач, доцент кафедри прикладної хімії хімічного факультету Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

12 грудня відома американська письменниця Енн Райс, авторка роману "Інтерв'ю з вампіром", померла у віці 80 років.

12 січня помер відомий львівський музикант, учасник рок-групи "Лесик Band" та вокально-інструментального ансамблю "Смерічка" Ігор Лесько.