Блогера Заліска оштрафували за "голодну тусу"

depo.ua

Скандального чернівецького блогера Олександра Заліска оштрафували на 17 тис. грн за порушення карантину під час так званої "голодної туси" у львівському Будинку вчених в День пам’яті жертв голодоморів. Сам блогер не з'явився на судове засідання, замість нього прийшов адвокат, який заявив, що обвинувачений визнає свою вину. Інформацію про штраф Заліску ZAXID.NET повідомив суддя Галицького райсуду Олег Юрків, який і розглядав цю справу, передає Depo.Львів.

Нагадаємо, інцидент з "голодною тусою" стався у Будинку вчених у Львові 27 листопада. Тоді у День пам'яті жертв Голодоморів 29-річний блогер з Чернівців Олександро Заліско влаштував вечірку з нагоди свого дня народження. Резонансу святкування набуло завдяки скандальній історії в Instagram ведучого Володимира Остапчука, який опублікував фото й підписав "Голодна туса". Після розголосу у ЗМІ львівська мерія закрила Будинок вчених, хоча адміністрація будівлі заявляла про обман з боку організаторів вечірки, які замість святкування звичайного дня народження на 40 осіб влаштували еротичну вечірку на 100 людей у стилі БДСМ із залученням сторонніх артистів.

Цим інцидентом також зацікавилася поліція. А 29 листопада на організатора вечірки Олександра Заліска склали протокол за порушення карантинних обмежень за ч.1 ст.44-3 КУпАП.

Резонанс скандальної вечірки потрохи вщухав, однак 3 грудня у Львівській міськраді раптово помер 75-річний директор львівського Будинку вчених Роман Славітич, у нього стався сердечний напад. За кілька годин після того, як інформація про смерть чоловіка з'явилась у ЗМІ, Заліско оприлюднив два відеоролики. На одному він висловив співчуття рідним померлого та вибачився за свої вчинки. На другому він записав емоційне відео, де плаче та просить людей перестати звинувачувати у смерті чоловіка та писати жорстокі коментарі. Того ж дня ввечері блогера госпіталізували з нервовим зривом медики.