Ярош мало не втратив руку: лікарі провели екстрену операцію

АСПІ

Командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша нещодавно прооперували у Дніпропетровській обласній лікарні імені Мечникова. Наприкінці минулого року у колишнього лідера "Правого сектора" почала боліти рука, поранена ще у 2015 році.

У Дмитра Яроша перед новим роком почала нестерпно боліти рука, що викликало високу температуру. Друзі-медики військового змусили його обстежитись і виявилося, що сталося загноєння кінцівки, написав військовий на своїй сторінці у Фейсбуці.

Операція тривала протягом 4 годин. "З мене дістали поламані та погнуті титанові пластини та купу шурупів (щось залишили), відкачали склянку гною та ще щось добре зробили. До речі, як виявилося, українські кістки здатні гнути та ламати ізраїльський титан", — поділився подробицями Дмитро Ярош. Лікарям вдалося врятувати руку екс-глави ДУК ПС та не допустити сепсису. Командувач УДА пообіцяв, що за кілька тижнів він вже "буде в строю".

Нагадаємо, нейрохірурги лікарні імені Мечникова у Дніпрі врятували бійця ЗСУ, який майже не мав шансів вижити. У нього було наскрізне поранення мозку. Також ми писали, що у Дніпрі медики врятували пацієнта, у якого попередньо діагностували 100% ураження легенів унаслідок коронавірусу.