Монастирський: скасування комендантської години в регіонах, де не ведуться бойові дії, не планується

UNN

Наразі зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть якщо там не ведуться бойові дії. Небезпечна ситуація зберігається по всій країні. Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський в ефірі телемарафону, передає УНН.

Цитата

Монастирський зазначив, що правоохоронна система успішно пройшла напружені дні 8-9 травня.

“Могли бути провокації та підступи диверсійних груп, тому всі правоохоронці працювали у надзвичайно посиленому режимі. Водночас зазначу, що у посиленому режимі правоохоронна система працює з початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну. Ми бачили і рекомендували запровадження комендантської години на більшості територій країни. Деякі регіони самостійно встановлювали збільшений комендантський час, зокрема, ті області, які знаходяться поблизу територій з активними бойовими діями”, — сказав він.

Монастирський також додав, що запровадження комендантської години, навіть на території Західної України, виправдало себе, і не треба ним нехтувати.

“Нам ще прийдеться деякий час жити з комендантським часом по всій країні. Це та можливість, яка створює правоохоронцям умови для успішного відпрацьовування сигналів небезпеки, зокрема, для запобігання діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, люди продовжують активно пересуватись країною, в’їжджають та виїжджають по різним регіонам. Я думаю, що ще зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть, якщо там не ведуться бойові дії. Небезпека зберігається по всій Україні”, — наголосив він.

Нагадаємо

В Україні повертається фіксація перевищення швидкості на дорогах.