Французи видали збірку ключових промов Зеленського

Патріот Донбасу

У середу, 11 травня, французьке видавництво Grasset публікує збірку ключових промов Володимира Зеленського, виголошених від початку вторгнення росії в Україну 24 лютого.

Про це повідомляє TF1 Info.

За інформацією видавництва, збірка “За Україну” (220 сторінок) складається з 23 промов, "найбільш значущих з-поміж тих, які президент Зеленський виголосив з моменту початку війни. Ціна збірки - 10 євро.

“Тут містяться драматичні промови першого дня, великі виступи перед інституціями: американським Конгресом, парламентами Франції та Британії, а також звернення до українського населення, які транслюються в соціальних мережах”, - зазначається у повідомленні.

Ініціатива видавництва, що отримала зелене світло від української влади “на основі авторизованих текстів”, є “першим світовим виданням промов Зеленського”, кажуть у Grasset. Усі доходи від продажу планується пожертвувати на підтримку українського народу.

Промови президента України перекладені з англійської.

“Ідея опублікувати цю книгу виникла у мене на початку березня”, - зазначив видавець Шарль Данціг і додав, що представники українського президента передали йому свою згоду та офіційний текст англійською мовою.

Як зазначається, та обставина, що за основу було взято англійські переклади, дозволила прискорити переклад французькою, а також передбачити у короткостроковій перспективі публікації по всьому світу, враховуючи дефіцит українських перекладачів.