"Уся Україна – мій дім": історія газорізальника Юрія, який боронить від ворога рідну землю

24 канал

Головнокомандувача Збройних Сил України Валерій Залужний розповів про газорізальника Юрія, який боронить від ворога нашу державу.

Згідно з інформацією, Юрій працював газорізальником на Запорізькому ливарно-механічному заводі.

Важливо Агресивна Росія – "це ціла система", і втрата Путіним влади не розв'яже проблему, – МЗС Литви

Хоч він й дуже любить своє місто, проте не звертався, аби його перевели на запорізький напрямок.

Вся Україна – мій дім. Немає різниці, який куточок цього дому боронити, – говорить Юрій. – Впевнений, там є кому захистити мою рідну Запоріжчину. А я, значить, більше потрібен на Чернігівщині,
– розповів Юрій.

Український захисник пригадав, як відбувався його перший бій за Чернігів. За його словами, тоді він пережив три стани – спочатку страх, потім цікавість і азарт.

"Не було хвилювання, лиш розуміння, що ворога, який прийшов на нашу землю, треба давити. І дай Боже, задавимо зовсім", – додав Юрій.

Дивіться світлини захисника Чернігова

Він зазначив, що страшно було бачити наслідки звірств росіян та страждання цивільних у місті. Юрій пригадав, як одразу після обстрілу везли до шпиталю бабусю з дідусем. Міна впала в кількох метрах від них, коли вони прогулювалися по парку. Обох тяжко поранило й було багато крові. Цей спогад залишиться із захисником на все життя.

Що відомо про події у Чернігівщині Може бути цікаво – ЗСУ ювелірно нищать окупантів на адмінмежі на Дніпропетровщині: дивіться відео