Скасовувати комендантську годину в регіонах, де нема бойових дій, не будуть

Конкурент

Наразі зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть якщо там не ведуться бойові дії. Небезпечна ситуація зберігається по всій країні.

Про це заявив міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський, – пишуть Українські Національні Новини.

Монастирський зазначив, що правоохоронна система успішно пройшла напружені дні 8-9 травня.

«Могли бути провокації та підступи диверсійних груп, тому всі правоохоронці працювали у надзвичайно посиленому режимі. Водночас зазначу, що у посиленому режимі правоохоронна система працює з початку широкомасштабного російського вторгнення в Україну. Ми бачили й рекомендували запровадження комендантської години на більшості територій країни. Деякі регіони самостійно встановлювали збільшений комендантський час, зокрема, ті області, які перебувають поблизу територій з активними бойовими діями», – сказав він.

Монастирський також додав, що запровадження комендантської години, навіть на території Західної України, виправдало себе, і не треба ним нехтувати.

«Нам ще прийдеться деякий час жити з комендантським часом по всій країні. Це та можливість, яка створює правоохоронцям умови для успішного відпрацьовування сигналів небезпеки, зокрема для запобігання діяльності диверсійно-розвідувальних груп. Крім того, люди продовжують активно пересуватись країною, в’їжджають та виїжджають по різних регіонах. Я думаю, що ще зарано говорити про повне скасування комендантської години на певних територіях, навіть якщо там не ведуться бойові дії. Небезпека зберігається по всій Україні», – наголосив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: