Президент підписав Указ щодо музейно-культурного центру відомого художника з Тернопільщини

обласТь

Президент України Володимир Зеленський підписав розпорядження про приміщення для музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука – відомого художника, уродженця Тернопільщини.

«Погодитися з пропозицією Міністерства культури та інформаційної політики України та Державного управління справами щодо передачі нежитлових будинків, розташованих за адресою: м. Київ, вул. Володимира Винниченка, 10, що перебувають в управлінні Державного управління справами, до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України для створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука», - йдеться в документі.

Кабінету Міністрів України та Державному управлінню справами доручено забезпечити передачу об'єктів державної власності до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України.

Крім того, Уряд має опрацювати питання щодо створення музейно-культурного центру сучасного мистецтва Івана Марчука як державного закладу з віднесенням його до сфери управління Міністерства культури та інформаційної політики України, забезпечити виконання необхідних робіт для належного облаштування центру, його ефективного функціонування і розвитку.