Наріману Джелялу призначили державну стипендію імені Левка Лукʼяненка

Детектор медіа

Президент України Володимир Зеленський призначив державну стипендію імені Левка Лукʼяненка першому заступнику голови Меджлісу кримськотатарського народу журналісту та активісту Наріману Джелялу.

Подання на Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України про призначення цієї стипендії робило Представництво президента України в АР Крим. Воно нагадує, що Наріман Джелял висвітлював злочини Росії в Криму з перших днів окупації.

«Саме через вісім років боротьби й підтримку свого народу у тимчасово окупованому Криму, висвітлення злочинів, свободу слова та боротьбу за права людини, а також участь в установчому саміті Кримської платформи Наріман Джелял був незаконно затриманий та ув'язнений російською федерацією.

Незаконне утримання та катування Нарімана Джеляла триває вже майже 9 місяців. Його тримають у так званому спецблоку для особливо небезпечних арештантів й було навіть відмовлено у відвідуванні поховання власного батька, 28 березня 2022 року», – зазначили в представництві.

Стипендія імені Левка Лукʼяненка призначається на періодЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199125/2022-05-11-narimanu-dzhelyalu-pryznachyly-derzhavnu-stypendiyu-imeni-levka-lukyanenka/