Захищали український народ: Кіровоградщина втратила ще трьох воїнів

Гречка

Стало відомо про загибель ще трьох воїнів з Кіровоградщини, які захищали український народ від російських загарбників.

Загинув 21-річний житель Устинівки Максим Мотенко – командир відділення, молодший сержант військової служби.

«Війна забирає найкращих. Немає слів, щоб втішити матір, яка хоронить єдиного сина. Невимовний біль ятрить наші серця», – зазначають у селищній раді.

Про церемонію прощання з Максимом Мотенком місцева рада оголосить додатково.

Факультет педагогіки, психології та мистецтв педагогічного університету ім. В.Винниченка повідомив про втрату на війні свого випускника Василя Пугача.

«Наш випускник факультету, спортсмен, герой Василь Пугач загинув на війні. Світла пам‘ять нашому герою», – повідомили у виші.

Війна забрала життя Анатолія Сеньківа з села Новий Стародуб Петрівської громади. Він загинув 4 травня 2022 року під час вогневого зіткнення з ворогом у населеному пункті Оріхове Луганської області. Разом з дружиною Ольгою він виростив трьох дітей, мав чотирьох онуків. Мав звання молодшого сержанта і командував зенітно-ракетним відділенням.

«Люблячий чоловік, батько, дідусь, брат. Не боявся ніколи ніякої роботи, завжди був щирий і відвертий. Завжди говорив все своїми словами і нічого не приховував. Дуже любив свою родину і оберігав її», – розповіла родина про загиблого Анатолія Ярославовича.