Washington Post відкриває бюро в Києві

Детектор медіа

Американське видання Washington Post відкриває бюро в Києві, його очолить колишня кореспондентка московського бюро цього видання Ізабель Хуршудян.
Головним кореспондентом стане ексочільник бюро Найробі Макс Берак, до команди також увійдуть репортер Девід Штерн, кореспонденти, фотографи і відеожурналісти, які змінюватимуться на ротаційній основі.

Редакція зауважила, що відкриття київського бюро сигналізує про намір Washington Post всебічно висвітлювати війну Росії проти України, яка «продовжуватиме залишатися головною історією цього року».

«Багато місяців газета "Пост" присвячувала значні ресурси для висвітлення зростаючої напруженості на російському кордоні України і, в кінцевому рахунку, подальшого російського вторгнення», – сказав редактор закордонного відділу Дуглас Джель.

Розширене висвітлення подій, пов’язаних з війною в Україні, включатиме сторінку з цілодобовими оновленнями новин на сайті Post, Telegram-канал зі свіжими новинами і базу перевірених матеріалів із місць подій.

Фото: mobЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199144/2022-05-11-washington-post-vidkryvaie-byuro-v-kyievi/