"Будь ласка, не дайте їм померти": дружини бійців з "Азовсталі" звернулися до Папи Римського

Економічні новини

Дружини українських бійців, які залишилися на маріупольському металургійному заводі, звернулися до Папи Римського Франциска з проханням допомогти евакуювати солдат. Одна жінка сказала Папі Римському: "Будь ласка, не дайте їм померти". Про це інформують Економічні Новини з посиланням на Reuters.

27-річна Катерина Прокопенко та 29-річна Юлія Федосюк говорили з Папою близько п’яти хвилин на площі Святого Петра, просивши його втрутитися у ситуацію і зробити все можливе, щоб українські бійці змогли покинути "Азовсталь", оскільки «російські полон — не вихід». «Ви наша остання надія, я сподіваюся, що ви допоможете врятувати їм життя. Будь ласка, не дайте їм померти», – сказала Прокопенко.

Пізніше жінки повідомили, що вони розказали Папі Римському про ситуацію на заводі. Вони розповіли про непоховані тіла, нестачу їжі, води та ліків. «Наші бійці чекають на евакуацію в третю країну...», – сказав Федосюк. "Російський полон для них не вихід", - сказав Прокопенко. Папа сказав, що зробить все можливе і буде молитися за них.