Передали фото поранених воїнів: дружини захисників Маріуполя зустрілися з Папою Римським

META

У середу, 11 травня, у Римі відбулася зустріч Папи Франциска з двома дружинами бійців полку "Азов", що знаходяться на території заводу "Азовсталі" у Маріуполі.

Читайте також: через нестерпні умови в Маріуполі можуть загинути понад 10 тисяч людей

Деталі

Українки написали листа Папі Римському, і отримали запрошення приїхати до Ватикану. На зустріч прибули Катерина Прокопенко — дружина командира полку "Азов" Дениса Прокопенка та Юлія Федосюк — дружина бійця полку "Азов" Арсенія Федосюка.

Папа Франциск прийняв дружин українських захисників наприкінці своєї щотижневої спільної аудієнції у середу, яка проходить на площі св. Петра. Жінки попросили Папу Римського організувати гуманітарні коридори з "Азовсталі" та поговорити з путіним. Проте він не відповів. Сказав лише, що буде за них молитиметься.

Дружини бійців передали Папі два листи та кілька фотографій. Юлія Федосюк сказала:

Мій чоловік написав мені вчора, що закінчується навіть технічна вода, і попросив пошукати статтю про те, як вижити без води якомога довше. Я боюся його втратити, але я теж злюся, що нічого не можу вдіяти. Це жахливо! Те, що відбувається на "Азовсталі", має вигляд реаліті-шоу, і ніхто нам не допомагає, тому ми сподіваємося на Папу. Він – наша остання надія

Раніше ми повідомляли, що командир морпіхів попросив Папу Римського врятувати людей із Маріуполя.