Американська The Washington Post відкриває офіс у Києві

Vector

Авторитетне американське видання The Washington Post відкриває нове бюро у Києві для подальшого висвітлення повномасштабного вторгнення росії в Україну. Київську редакцію очолить кореспондентка видання Ізабель Хуршудян, повідомляють на сайті медіа.

Що сталося

З перших днів повномасштабного вторгнення увага більшості світових медіа прикута до подій в Україні. Найбільші видання, такі як The New York Times, BBC, CNN, The Washington Post відправляють своїх кореспондентів до України: пишуть репортажі з місця подій, розповідають історії людей, які виїхали з тимчасово окупованих територій тощо. Проте американська газета The Washington Post вирішила піти ще далі та оголосила про відкриття повноцінного бюро у Києві.

Очолить редакцію журналістка видання Ізабель Хуршудян, яка керувала російським бюро. Але з січня створює репортажі в Україні. Посаду головного кореспондента займе Макс Берак. Інші журналісти, фотографи та відеожурналісти приїздитимуть до Києва на ротацію. А також до команди долучиться український репортер Девід Штерн.

Ізабель Хуршудян написала у своєму Twitter, що радіє рішенню редакції про довгострокове висвітлення подій в Україні, а також щаслива, що саме вона очолила київське бюро у тандемі з Максом Бераком.

Happy that @washingtonpost is making a long-term commitment to covering the war in Ukraine by opening a bureau in Kyiv. Happiest I get to be a part of that bureau with @maxbearak, who is the best teammate. https://t.co/pansmqF2XH
— Isabelle Khurshudyan (@ikhurshudyan) May 11, 2022

У новоствореній редакції обіцяють цілодобову стрічку новин на сайті видання, Telegram-канал, а також репортажі з місць подій.