Папа Франциск зустрівся з дружинами українських воїнів, які захищають завод «Азовсталь» у Маріуполі

Букви

Про це інформує американський телеканал CNN.

Юлія Федосюк та Катерина Прокопенко, підтвердили CNN зустріч з Папою у Ватикані. Їхні чоловіки є військовослужбовцями полку “Азов” і перебувають на металургійному заводі, захищаючи його від штурму росіян.

Дружини військових зауважили, що днями писали Папі через посла України в Римі та були здивовані, коли отримали запрошення на щотижневу загальну аудієнцію Папи.

“Ми розповіли Папі про наших чоловіків, про поранених солдатів, про загиблих, яких не можна поховати. Ми просили його допомогти, бути третьою стороною у цій війні, допомогти нам гарантувати гуманітарний коридор”, – зазначила Федосюк.

Окрім цього, вони також розповіли Папі про відчайдушні та нездорові умови всередині заводу.

Федосюк додала, що Папа, здається, дуже добре обізнаний про ситуацію в Україні, і пообіцяв молитися за українських військових. Нагадаємо, полк “Азов” оприлюднив світлини поранених бійців у підземеллях заводу “Азовсталь”. Захисники потребують негайної належної медичної допомоги та кваліфікованого хірургічного втручання.

Працівник “Азовсталі” передав російським окупантам інформацію про розташування підземних тунелів. Електромонтеру з ремонту та обслуговування електрообладнання на заводі заочно повідомили про підозру в державній зраді.

Протягом всього дня 9 травня, а також в ніч на 10 травня російські окупанти обстрілювали завод “Азовсталь“, де перебувають українські воїни. Унаслідок обстрілів зазнали важких поранень багато українських захисників.

Петиція до Генеральної асамблеї ООН набрала понад один мільйон підписів. ООН закликали провести процедуру extraction для українських захисників, заблокованих на маріупольській “Азовсталі”.