Рятують своїх чоловіків: дружини бійців “Азова” зустрілися з Папою Римським (ФОТО)

ПІК

Задля порятунку бійців “Азова” їхні дружини зустрілися з Папою Римським, повідомляє Telegram-канал Андрія Білецього, пише ПІК.

На зустріч до Папи Римського Франциска 11 травня приїхали дружина командира полку “Азов” Дениса Прокопенка – Катерина та дружина бійця полку “Азов” Арсенія Федосюка – Юлія.

Жінки попросили понтифіка ініціювати процедуру екстракції військових.
Зустріч дружин азовців з Папою тривала всього близько п’яти хвилин, пишуть італійські ЗМІ.

“У прагненні врятувати своїх чоловіків і всіх людей із “Азовсталі” дружини готові їхати в будь-яку точку світу, просити у всіх кого можна допомоги. Про порятунок бійців із “Азовсталі” має кричати весь світ!” – повідомив лідер “Азова” Андрій Білецький.

Дружини “Азовців” своєю чергою зазначили:

“Він (Папа – ред.) сказав нам, що знає про ситуацію, і що він молитиметься за них, і що він зробить все можливе… Він – наше останнє сподівання… Ми просимо Папу та Онуфрія стати третьою стороною у цій війні і допомогти нам ініціювати процедуру їхньої (військових – ред.) екстракції”, – сказали дружини азовців після аудієнції”.

Вони також висловили сподівання, що будуть створені безпечні коридори для евакуації військових до третьої країни, де бійці зможуть вести нормальне життя.

Читайте також:

Приєднуйтесь до нас у Facebook,Instagram,Youtubeта Telegram