Заборона на в’їзд, рибальство та рух суден: у прикордонних районах Одещини ввели обмеження

24 канал

Ситуація в Одесі та регіоні через загрозу нападу росіян залишається напруженою. Місцевим мешканцям певний час доведеться призвичаїтись до деяких обмежень.

На Одещині через загрозу з моря та провокації у невизнаному Придністров'ї ситуація залишається напруженою. Прикордонники Ізмаїльського загону повідомили про додаткові обмеження, яких потрібно буде дотримуватися.

Читайте також Вивезти важкопоранених з "Азовсталі": Україна запропонувала росіянам обмін

Нові обмеження в Ізмаїльському районі

Згідно з наказом, на деякий час введено обмеження на в'їзд та провадження робіт на територію, яка пролягає у 500 метрах від державного кордону. Обмеження не стосується населених пунктів. Дане обмеження введено через небезпеку збройної агресії росіян.

Також у територіальне море і внутрішні води заборонено вихід маломірних суден та інших плавзасобів, зокрема і суден рибного господарства. Також у море не можна заходити суднам флоту рибної промисловості, якщо в них немає необхідних документів на промисел.

Окрім того, забороняються рибальство, полювання, випас худоби, скупчення автівок та вантажівок, а також їхнє тривалі зупинки. Винятком може бути лише технічна несправність. У машинах заборонено перевозити зброю, на яку немає дозвільних документів. Суворо забороняється використовувати тепловізори, прилади нічного бачення та спеціальні радіоприлади. З усіма правилами та обмеженнями можна ознайомитись за посиланням.

Війна Росії проти України: коротко про останні події Дивіться також – росіяни просять засекретити їхню участь у війні: відео