Зеленський доручив Кабміну заснувати стипендію імені Кравчука

Гордон

Президент України Володимир Зеленський з метою вшанування пам'яті першого президента України Леоніда Кравчука доручив уряду заснувати іменну державну стипендію за особливі здобутки у сфері державного управління. Указ №330/2022 опубліковано на сайті глави держави.Зеленський доручив Кабінету Міністрів України розробити і затвердити план заходів щодо увічнення пам'яті Кравчука.

Зокрема, передбачено заснування іменної державної стипендії за особливі здобутки у сфері державного управління; видання наукових праць, збірників виступів, публікацій Кравчука; організацію експозицій, виставок архівних документів, фото- й інших матеріалів про життя та діяльність Кравчука, а також відповідних циклів теле- і радіопередач.

Також доручено забезпечити широке висвітлення у засобах масової інформації заходів щодо увічнення пам'яті Кравчука.

Окрім того, Зеленський доручив забезпечити заходи щодо поховання Кравчука комісії, керівниками якої призначив главу Офісу президента Андрія Єрмака та прем'єр-міністра Дениса Шмигаля.

В указі зазначено, що мета цих доручень "гідне вшанування пам'яті видатного державного та політичного діяча... Кравчука Леоніда Макаровича, враховуючи його винятковий внесок у здобуття Україною незалежності та її подальшу розбудову".