Дві тисячі добровольців пройшли вишкіл на базі 126-ї окремої бригади тероборони

АрміяINFORM

На Одещині, на базі 126-ї окремої бригади тероборони пройшли військовий вишкіл ще дві тисячі добровольців, готових зі зброєю в руках захищати Україну від загарбників.

Про це повідомляє пресслужба 126-ї окремої бригади територіальної оборони Одеси.

«На тлі ворожого вторгнення в Україну, демонстраційних дій щодо готовності до наступу та активізації військ рф з боку невизнаного Придністров’я командування 126 окремої бригади тероборони організувало підготовку більш як двох тисяч осіб добровольчих формувань територіальних громад Одеської області. Вмотивовані, рішучі патріоти різних вікових категорій та соціальних статусів, готові зі зброєю в руках відстоювати своє право жити у вільній квітучій Україні», - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що під час навчань добровольцям надані теоретичні знання та практичні вміння з вогневої підготовки, застосування протитанкових засобів ураження і надання першої домедичної допомоги в умовах бою. В тому числі ретельно відпрацьована контрснайперська і протидиверсійна боротьба, а також далеке тактичне переміщення.

«Кожного дня кількість підготовлених осіб добровольчих формувань невпинно зростає, як і їх рівень професіоналізму», - зазначено у повідомленні.

Усього до навчань були залучені більш як 10 тисяч добровольців різних районів Бессарабії.