Волонтери передали ЗСУ “швидкі допомоги” та бойлери, а переселенцям - продукти, - Артур Палатний (фото, відео)

КиевVlast

Волонтерський штаб “Українська команда” на замовлення військових зібрав та передав великий вантаж та продовжує підтримувати великі та малі центри переселенців.

Про це KВ дізналася з повідомлення керівника волонтерського штабу “Українська команда” Артура Палатного на сторінці в соцмережі Facebook.

Підписуйтесь на “КиївВладу” Артур Палатний оприлюднив невеличкий звіт по діяльності волонтерського штабу “Українська команда”.
За його словами Тернопільска команда штабу на чолі з Микола Люшняк спільно з Копичинецькою громадою зібрали і передали великий вантаж на замовлення ЗСУ: авто “Швидкої”, бойлери, пральні машини, гігієнічні засоби та запас продуктів харчування.
Київською командою штабу з Мирославою Смірновой та Анною Моргуновой доставлено 10 мішків картоплі для їдальні, яка годує ЗСУ та ТрО.

Слідкуйте за “КиївВладою” в Телеграм

Подписаться

Також волонтери штабу надали допомогу внутрішньо переміщеним особам.
Як розповів Артур Палатний, Вінницька команда волонтерського штабу “Українська команда” з Ткачуком Геннадієм та Фонд Людмили Станіславенко, які продовжують забезпечувати роботу центру для переселенців у Вінницю, підтримують менші центрі в області. За підтримки команди Волині Юрія Гупало і фонду “Віримо в Україну” до центру соціально-психологічної реабілітації в Оратівському районі було передано продукти харчування і засоби гігієни.
Тернопільська ж команда волонтерського штабу “Українська команда” передала необхідні речі для облаштування центру для переселенців у місті Шумськ.

Нагадаємо, Волонтерський штаб “Українська команда” розпочав проєкт з надання безоплатної юридичної допомоги малозахищеним громадянам. Зокрема, на таку допомогу можуть розраховувати внутрішньо переміщені особи, постраждалі внаслідок бойових дій, малозабезпечені і багатодітні сім’ї, особи з інвалідністю та пенсійного віку, самотні матері і батьки.
Читайте: Волонтерський штаб “Українська команда” надає безоплатну юридичну допомогу, – Палатний
Фото: Артур Палатний в Facebook.КиївВлада