В Україні стартує одночасне оформлення ID-картки та закордонного паспорта

Конкурент

Державна міграційна служба запускає експериментальний проєкт оформлення ID-картки та закордонного паспорта одночасно, це можна буде зробити відразу після публікації відповідної урядової постанови.

Про це під час брифінгу заявила голова ДМС України Наталія Науменко, пишуть Українські Національні Новини.

«Над цим наша команда працювала ще до повномасштабної воєнної агресії. Постанова Кабміну була прийнята 7 травня. Експериментальний проєкт оформлення ID-картки та закордонного паспорта одночасно. Тобто громадяни можуть приходити до відділень ДМС та центрів надання адмінпослуг лише двічі й одночасно оформити два документи. Що спростить процедуру», – сказала вона.

Скористатися цією послугою громадяни можуть після опублікування постанови Кабміну.

«Усі підрозділи ДМС, які наразі не перебувають у зоні бойових дій, вже відновили свою роботу. Також налагоджена робота з виготовлення документів та логістика, яка була порушена у зв’язку з війною. Усі електронні системи ДМС працюють у штатному режимі. Іноземці, які залишаються на території України, не залишаються поза увагою та можуть отримати послуги, як це було і раніше. В ДМС працюють телефони гарячої лінії, де можна отримати всі необхідні консультації», – наголосила голова ДМС.

ДМС продовжила понад 70 тисяч паспортів, вклеєної фотокартки у закордонні паспорти у понад 72 тисячі документів та видала 131 тисяч закордонних паспортів.

«ДМС активно співпрацює з іншими державними інституціями, щоб люди, які були звільнені з полону, могли отримати документи якнайшвидше», – додала вона.

Науменко додала, що, на жаль, загинуло двоє співробітників ДМС:

«Але, на щастя, нам вдалося здійснити вивезення людей з небезпечних територій, а також вдалося вивезти всі документи з відділів ДМС по Україні».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: