Time помістив на обкладинку головну редакторку The Kyiv Independent Ольгу Руденко

Детектор медіа

Американський тижневик Time помістив на обкладинку головну редакторку українського видання The Kyiv Independent Ольгу Руденко та опублікував статтю про неї та її медіа в рамках проєкту Next Generation Leaders.

У матеріалі про The Kyiv Independent розповідається про те, як редакція готувалась до масштабного російського вторгнення, як різко збільшилась аудиторія видання – наприклад, за три дні кількість підписників у Twitter зросла з 30 000 до 1 мільйона і зараз налічує понад 2 мільйони. У Time зазначили, що The Kyiv Independent змогло зібрати майже 2 мільйони доларів на краудфандингу для підтримки своєї роботи.

Також видання розповіло особисту історію Ольги Руденко. Як вона зростала в Дніпрі, була «гіком, який любить книги та японське аніме», як мама заохочувала її робити кар’єру в галузі економіки, але дівчина обрала журналістику.

Після стажування в місцевій газеті у 2011 році Ольга переїхала до Києва, де влаштувалася на роботу в Kyiv Post і писала про лайфстайл – спочатку українською, а потім і англійською. У 2014-му Ольга Руденко також писала про війну на Донбасі, у 2016-му стала редактором, а в 2017-му – заступницею головногоЧитати все за адресою:https://detector.media/community/article/199173/2022-05-12-time-pomistyv-na-obkladynku-golovnu-redaktorku-the-kyiv-independent-olgu-rudenko/