Тростянчанки отримали ордени

Ваш шанс

В міжнародний День медичної сестри президент України зустрівся з медичними сестрами, які рятували віи&774;ськовослужбовців під обстрілами, і вручив і&776;м державні нагороди. З гордістю повідомляємо, що державні нагороди - ордена княгині Ольги - отримали і наші героїчні тростянчанки - Алла Чернець, старша медична сестра Тростянецької міської лікарні, та Тетяна Тарасенко - молодша медична сестра терапевтичного відділення!

Пряма мова Володимира Зеленського: «Оксана Баландіна разом з чоловіком поверталися з нічного чергування і потрапили під авіабомбардування. Прикривши собою коханого, втратила обидві ноги.

Тетяна Тарасенко продовжувала працювати, поки будівлю лікарні не зруи&774;нували росіи&774;ські окупанти. Разом з головною медсестрою організовували евакуацію поранених та хворих.

Наталія Абашник забезпечувала роботу медичних працівників в жорстких умовах бомбардування Харкова.

Ірина Вернигора забезпечувала роботу в умовах жорсткого бомбардування та постіи&774;них обстрілів Чернігова.

Алла Чернець організовувала роботу лікарні та евакуацію поранених і хворих. З перших днів віи&774;ни та до моменту, доки будівлю медзакладу не було зруи&774;новано.

Оксана Уманець, самотужки, під час обстрілів лікарні у Чернігові, підіи&774;мала в операціи&774;ну біи&774;ця з відірваною кінцівкою вагою 120 кг в повніи&774; амуніціі&776;.

Людмила Гусак організувала чітку та злагоджену роботу лікарні. Завдяки і&776;и&774; медзаклад став центром отримання та надання гуманітарноі&776; допомоги.

Віра Целик організувала роботу пологового відділення в бомбосховищі при постіи&774;них обстрілах та ракетних ударах по лікарні. Прии&774;мала пологи та весь час була поруч з пацієнтами та і&776;х сім’ями.

Світлана Клименко за час віи&774;ни втратила чоловіка та сина. Попри особистии&774; біль, жила та працювала у медзакладі всі дні окупаціі&776;. Продовжує працювати и&774; зараз.

Марія Адаменко залишалась на робочому місці за відсутності електроенергіі&776; та водопостачання, в умовах жорсткоі&776; окупаціі&776; Іванкова. Лікарня допомагала цивільним та пораненим, видавала медикаменти та гуманітарну допомогу».

Джерело: пресслужба Офісу президента