МКІП запускає Об'єднану платформу культури та медіа під час війни

Детектор медіа

Міністр культури та інформаційної полтики Олександр Ткаченко повідомив про запуск Об'єднаної платформи культури та медіа під час війни.

На платформі зібрані всі проекти та фонди, що реалізуються Міністерством культури та інформаційної політики України від початку широкомасштабного вторгнення Росії.

«Разом з нашими друзями та партнерами, волонтерами та кращими спеціалістами з різних сфер ми створили та запустили більше 20 масштабних проектів для привернення уваги світу до війни в Україні та консолідації міжнародної спільноти у спротиві російській агресії», – повідомив Ткаченко.

На платформі розміщені докази військових злочинів РФ, дкази знищення культурної спадщини, унікальні фото та відео, приклади боротьби з дезінформацією, воєнна творчість та багато інших ініціатив.

У квітні Міністерство культури та інформаційної політики спільно з Державним агентством України з питань мистецтв та мистецької освіти запустили проєкт «Ukraine Now and Forever».

У березні Міністерство культури та інформаційної політики запустило платформу #МояВійна з історіями українців проЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199192/2022-05-13-mkip-zapuskaie-obiednanu-platformu-kultury-ta-media-pid-chas-viyny/