Викрили 13 іноземних журналістів, які працювали на рашистів

Український репортер

Від початку повномасштабного вторгнення росії, 24 лютого, Служба безпеки України викрила 13 іноземних журналістів, які працювали на замовлення агресора.

Ці представники іноземних засобів масової інформації готували матеріали для кремлівських пропагандистів, а також публікували дезінформацію з фронтів. Їм заборонено в’їзд до України терміном на три роки.

Про це повідомили в Службі безпеки.

Крім того, спецслужба нейтралізувала понад десяток ботоферм потужністю понад 100 тис. фейкових акаунтів; викрила сотні інтернет-агентів, які діяли на користь окупантів; заблокувала понад 5,5 тис. акаунтів та облікових записів.

Працівники СБУ також викрили розгалужену агентурноу мережі спецслужби РФ, якою керували з анексованого Криму. До її складу входили псевдожурналісти, а також “експерти”, які отримували від російських кураторів гроші за свою роботу. Наразі “головний редактор, який координував діяльність групи, переховується на тимчасово окупованій території. Слідчі СБУ заочно повідомили йому про підозру.

Як повідомлялося, Національна спілка журналістів України виключила зі своїх лав за колабораціонізм журналістів з тимчасово окупованих територій Запорізької області. За зрадництво виключили трьох журналістів із Мелітополя: Олесю Грусньову, Дениса Дорофєєва і Дмитра Перевєрзєва. Вони почали співпрацювати з російськими окупантами.

Додати в обране 0