Хмельниччина у лідерах за кількістю переходів з УПЦ МП до ПЦУ: список громад

Незалежний громадський портал

Редакція «Релігійно-інформаційної служби України» підсумувала по областях дані про вихід громад з Московського Патріархату і їх приєднання до Православної Церкви України у період з 24 лютого 2022 року. Лідерами є Хмельницька область, де ряди МП залишило 55 громад, і Волинська — 32 громади.

Хмельницька область:

7 березня — с. Воронківці, церква св. Михайла

15 березня — с. Двірець, церква Воздвиження Чесного Хреста

15 березня — м. Старокостянтинів, церква св. Андрія

20 березня — с. Брикуля, церква Трійці Животворящої

20 березня — с. Вишневе, церква св. Архангела Михаїла

22 березня — с. Вербородинці, церква Покрови Пресвятої Богородиці

22 березня — с. Олексіївка, церква Успіння Пресвятої Богородиці

22 березня — с. Пилява, церква св. Георгія

22 березня — с. Миколаївка, церква св. Миколая

22 березня — с. Добрин, церква св. Параскеви П'ятниці

23 березня — с. Шекеринці, церква св. Михаїла

25 березня — с. Нова Синявка, церква Пресвятої Трійці

25 березня — с. Адампіль, церква св. пророка Іллі

27 березня — с. Ясенівка, церква Воздвиження Чесного Хреста

30 березня — с. Соснівка, церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього

30 березня — с. Москалівка, церква Воздвиження Чесного Хреста Господнього

30 березня — с. Кадиївка, церква св. Миколая

30 березня — с. Коритна

4 квітня — с. Білокриниччя, церква св. Михайла

4 квітня — с. Лозичне, церква св. Параскеви

5 квітня — с. Самчики, церква св. Параскеви П'ятниці

7 квітня — с. Рилівка, церква св. Дмитра Солунського

10 квітня — с. Білеве, церква св. Параскеви

13 квітня — с. Копистин, церква св. Миколая

13 квітня — смт. Чемерівці, церква Різдва Христового

14 квітня — с. Великі Мацевичі, церква Різдва Пресвятої Богородиці

14 квітня — с. Судилків, церква св. Дмитра

15 квітня — с. Червоний Цвіт, церква Різдва Богородиці

16 квітня — с. Івашківці

17 квітня — с. Костків, церква Успіння Пресвятої Богородиці

18 квітня — с. Прислуч, церква св. Іоанна Богослова

20 квітня — с. Сокиринці, церква св. Димитрія Солунського

20 квітня — с. Ленківці, церква архистратига Михаїла

20 квітня — с. Давидківці, церква св. апостола Іоанна Богослова

20 квітня — с. Давидківці, церква Пресвятої Трійці

20 квітня — с. Богданівці, церква Казанської ікони Божої Матері

20 квітня — с. Масівці, церква св. Михаїла

22 квітня — с. Решнівка, церква Покрови Пресвятої Богородиці

27 квітня — с. Серединці, церква Покрови Пресвятої Богородиці

28 квітня — с. Чотирбоки, церква св. Іоанна Богослова

28 квітня — с. Котелянка, церква Успіння Пресвятої Богородиці

29 квітня — с. Ліщани, церква св. Дмитра

29 квітня — с. Красносілка, церква св. Іоанна Богослова

4 травня — с. Чорна, церква архистратига Михаїла

5 травня — с. Бейзими

6 травня — с. Калиня, церква Покрови Пресвятої Богородиці

7 травня — с. Пирогівці, церква св. Параскеви

7 травня — с. Щурівці, церква чуда архистратига Михаїла

7 травня — м. Шепетівка, собор св. Архистратига Михаїла

8 травня — с. Мотрунки, церква св. Дмитра

8 травня — с. Михайлівці, церква Вознесіння

8 травня — с. М'якоти, церква св. Параскеви

8 травня — смт. Вовковинці, церква свв. апостолів Петра і Павла

9 травня — с. Воробіївка і Храбузна, церква Покрови Богородиці

12 травня — с. Бахматівці, церква Покрови Пресвятої Богородиці