Як висвітлюють війну в Україні в арабському світі?

Громадське радіо

Марія Золкіна: З початком повномасштабного вторгнення рф в Україну арабська «Аль-Джазіра» повністю змінила свою сітку мовлення. У режимі нон-стоп вони висвітлюють нашу війну. Мають власний марафон. Цей процес не заперечує подій іншого характеру, що відбуваються в інших регіонах. Моє завдання: протягом дня 4-6 разів виходити в ефір та відповідати на питання ведучих.
Марія Золкіна/Фото: Facebook
Специфіка у тому, що паралельно на зв’язку є завжди представник рф. Це своєрідні дебати на 7-10 хвилин. Однак це не є спілкуванням напряму. Є модератор розмови. Ведучі роблять свою справу абсолютно об’єктивно, без пересмикувань, у рамках міжнародного права.

Катар тримає політичний нейтралітет. Однак в інформаційному плані усе грає на наш бік.

Специфіка ефірів: короткі, тому має бути ідеальна підготовка. Найчастіші питання про реалії на фронті, плани сторін, санкції, дипломатичні взаємини. Питання дуже конкретні.

Тригерним залишається основне з них — що таке успіх. Я доводжу усе на конкретних прикладах, які свідчать що рф не досягла запланованого.

Що одна тригерна тема — це питання Криму.

Я завжди на ефірах наголошую, що українці звільнятимуть усі свої території, ніхто не зупинятиметься на лінії 23 лютого. Це примушує мого російського опонента оправдовуватися в ефірі.

Для них Крим — закрите питання і вони про нього не говорять узагалі.
Повністю розмову слухайте у доданому аудіофайлі
При передруку матеріалів з сайту hromadske.radio обов’язково розміщувати гіперпосилання на матеріал та вказувати повну назву ЗМІ — «Громадське радіо». Посилання та назва мають бути розміщені не нижче другого абзацу тексту