Сергій Жадан став людиною року за версією видання Gazeta Wyborcza

Детектор медіа

Український письменник, поет і музикант Сергій Жадан став людиною року за версією польського видання Gazeta Wyborcza.

«Він не виїхав з Харкова, незважаючи на те, що росіяни жорстоко бомбардують місто, а зайнявся тим, для чого покликані письменники під час війни: підняття настрою людей, заспокоєння їхніх сердець, організація концертів у сховищі Харківського метро.

Коли ми обговорювали цьогорічного лауреата чи лауреатку, було зрозуміло, що ми повинні вшанувати когось з України, людину, яка бере участь у боротьбі. Список дуже довгий, його відкривав президент Володимир Зеленський, до нього входили віце-прем’єр-міністр Ірина Верещук, мери Києва, Маріуполя, Миколаєва та Харкова, українські командири і дипломати, військові і рятувальники», – наголошують у виданні.

Редакція розглядадала декілька кандидатур, зрештою обравши людиною року Сергія Жадана. В Харкові Жадан займається волонтерством, відвідує поранених у госпіталі, підтримує харків'ян, організовуючи концерти у метро, яке використовується як бомбосховище.

Фото: Сергій Жадан [офіційнаЧитати все за адресою:https://detector.media/infospace/article/199208/2022-05-13-sergiy-zhadan-stav-lyudynoyu-roku-za-versiieyu-vydannya-gazeta-wyborcza/