Україна вдячна Комітету Червоного Хреста за сприяння у евакуації частини цивільного населення Маріуполя до Запоріжжя – Ганна Маляр

АрміяINFORM

Заступник Міністра оборони України Ганна Маляр сьогодні зустрілася з Головою Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні паном Паскалем Хундтом та представниками Комітету. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook.

- Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну 24 лютого 2022-го спровокувало появу глибинних, часто катастрофічних, проблем щодо жертв наслідків російської неспровокованої збройної агресії. Мова про поранених, хворих, безвісті зниклих, загиблих, громадян в районах бойових дій та на тимчасово зайнятих агресором територіях, військовополонених, - зазначила Ганна Маляр.

За її словами, Україна давно налагодила співпрацю з Червоним Хрестом з цих питань, але зараз особливо активна співпраця.

Також було обговорено одну з найбільш критичних ситуацій - Маріуполь.

- Україна вдячна Комітету Червоного Хреста за сприяння у евакуації частини цивільного населення Маріуполя до Запоріжжя, - написала Ганна Маляр.

У свою чергу Паскаль Хундт розповів про евакуацію цивільних громадян та відповідні переговори з керівництвом України.

- Також у планах наших колег з Комітету Червоного Хреста - розширення співпраці щодо навчання питанням міжнародного гуманітарного права військовослужбовців Сил ТрО ЗСУ, - на завершення додала заступник Міністра оборони України.