Мінкульт не відсторонить журналістів, що працювали на Медведчука, від національного телемарафону

Читомо

Міністерство культури та інформаційної політики відхилило заклик журналістів відсторонити від національного телемарафону тих ведучих, які поширювали російську пропаганду. Відповідь оприлюднили на офіційному сайті МКІП.

У міністерстві зазначають, що заклик відсторонити журналістів каналів Віктора Медведчука від національного телемаратону — розпалювання конфлікту та ворожнечі під час «критичних часів для України», тож відомство не втручатиметься в кадрову політику каналів.

«Сьогодні важливим є те, хто залишився, перейшов на сторону України та кожен день доводить свою позицію своєю сумлінною цілодобовою працею, тому вбачаємо доцільним саме зараз, під час війни, в першу чергу звертати увагу на позицію, яку прийняли зазначені у списку ведучі. Сьогодні нам потрібна кожна людина, кожен спеціаліст, який працює на єдиному інформаційному державному фронті для відстоювання нашої державності та перемоги над російськими загарбниками.», — наголошують у Мінкульті.

У Мінкульті додають, що зараз інформаційний простір країни заповнюється конфліктами всередині суспільства, попри те, що великі медіагрупи за підтримки міністерства створили медіапростір для боротьби з російською пропагандою та об’єднання.

«Наш вдалий супротив та фактично перемога в інформаційній війні з росією говорить про те, що ідея та реалізація були досить вдалими», — повідомляють в міністерстві.

Також у заяві ідеться про те, що в Мінкульту немає ілюзій щодо внеску каналів Медведчука у теперішню війну з росією.

Нагадаємо, українські журналісти закликали відсторонити від участі в національних телемарафонах та інших медійних марафонів ведучих, які багато років підігрували ворогу та поширювали кремлівську пропаганду.

Як відомо, українські журналісти отримали Пулітцер за точне відображення жахливої реальності.