"Іноді надсилає "плюсик" і я знаю – він живий", – дружина командира морпіхів з "Азовсталі"

24 канал

Руслана Волинська – дружина командира морських піхотинців Сергія з позивним "Волина". Вона не бачила чоловіка уже три місяці, а їхнє спілкування часом обмежується кількома словами, якщо не символами.

В інтерв'ю Руслана Волинська розповіла, що завжди очікує, коли чоловік їй напише. Тож вона постійно повинна бути на зв'язку, щоб не пропустити звістку від коханого.

Читайте також Часу немає, ми повинні були врятувати їх ще вчора, – дружина пораненого бійця в Маріуполі

Іноді скаже кілька слів, а іноді відправить "плюсик"

Вона зізнається, що бувають дні, коли "Волина" на зв'язок не виходить по 3 – 4 дні. Руслана додає, що описати те, що вона відчуває в ці проміжки часу, складно.

Мої думки зараз тільки навколо новин з Маріуполя, про те, чи він живий-здоровий. Іноді він просто надсилає "плюсик" і все, без подробиць. І я видихаю на певний період до наступного повідомлення,
– розповіла вона.

Що ж стосується телефонних розмов, то така розкіш доступна Руслані Волинській раз на кілька тижнів. І то Сергій телефонує буквально на декілька секунд. Задля того, щоб почути її, а також синів голос.

Руслана зізнається, що практично все про ситуацію на "Азовсталі" дізнається з новин. Хоча журналісти її неодноразово запитували, чи не володіє вона якоюсь інсайдерською інформацією. "Волина" лиш каже їй, що живий та здоровий, і що в нього все гаразд. А вже новини дозволяють дізнатися про всю трагічність того, що відбувається навколо її чоловіка.

"Багато поранених, багато тяжко поранених, загиблих. Проблеми з їжею та водою. Я зараз, чесно, не знаю, що вони їдять і скільки разів вони їдять. Один раз в день? Раз на два дні?", – додала вона.

Те, що відбувається на "Азовсталі", – геноцид

Відповідну заяву зробив екскомандир одного з добровольчих полків Максим Жорін. Він додав, що у всьому світі навіть не усвідомлюють масштабів катастрофи, яка вже не перший день розгортається на території металургійного комбінату.

Жорін наголосив, що на території підприємства військові переживають справжнісінькі муки. У них відсутні ліки, медикаменти, а також обладнання, щоб надати медичну допомогу. Тож бійцям доводиться переживати нестерпні страждання від навіть порівняно нескладних поранень.

Тут більше Маріуполь і сам "Азов" вже стали історичною ганьбою для Росії, – екскомандир полку Максим Жорін

Актуальні новини про захисників "Азовсталі": коротко Варте уваги – прикордонники на "Азовсталі" показали свої умови: дивіться відео