У Бородянці відкриється модульне містечко для людей, які втратили житло в результаті агресії рф

День

У Бородянці Київської області відкриється модульне містечко для мешканців, які втратили житло в результаті повномасштабного вторгнення рф.

Про це повідомляє голова обласної військової адміністрації Олександр Павлюк.

"У Бородянці найближчим часом відкриють модульне тимчасове містечко для жителів, які втратили житло внаслідок російської агресії. Модульне містечко буде складатися з 4 комплексів. До кожного з них входять 22 модуля для проживання, а також кухня, душ, туалет та інші необхідні побутові приміщення. Наразі йдуть роботи зі збору модулів. Тимчасове містечко буде розташоване на території місцевого стадіону. 16 травня заплановане встановлення всіх 4 комплексів", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що "конструкції, із яких складається тимчасове містечко, до Бородянки надійшли як допомога від польського уряду".

Також, зараз розглядається можливість встановлення модульних містечок і в інших населених пунктах, які постраждали від дій окупантів.

"Дуже багато жителів Київщини втратили свої домівки внаслідок звірячих обстрілів загарбників. Тому наше ключове завдання - забезпечити людей тимчасовим житлом. Модульні містечка - оптимальний варіант на той час поки вирішується питання викупу чи побудови нових домівок. Аналогічні проєкти ми зможемо реалізувати і в інших населених пунктах, які постраждали від окупантів. Зараз розглядаємо цю можливість", - зазначив він.