Родичі захисників "Азовсталі" просять лідера Китаю допомогти з евакуацією

Стопкор

Рідні захисників "Азовсталі" закликали Китай допомогти з екстракцією українських військових із Маріуполя. Вони просять вивезти українських бійців, поранених військових та тіла загиблих воїнів у третю країну.

Про це родичі бійців заявили на пресконференції у суботу 14 травня.

"Просимо Китай втрутитися та стати миротворцем у цій війні, стати порятунком для наших бійців із Маріуполя, із "Азовсталі". Час іде на дні, хвилини, секунди. В пеклі наші воїни вже побували, дайте їм нагоду побачити сонце", – йдеться у повідомленні.

Родичі захисників просять провести процедуру екстракції і вивезти бійців, поранених воїнів та тіла загиблих військових у третю країну, де вони будуть перебувати до кінця війни. За їх словами, такою країною зможе бути Туреччина. Президент Реджеп Тайїп Ердоган згодний на екстракцію до його країни.

"Ми просимо вельмишановного Сі Дзіньпіна зробити все для порятунку світових цінностей, для порятунку захисників Маріуполя", – закликали родичі захисників "Азовсталі"

Нагадаємо, командир підрозділу 36-ї бригади морської піхоти України ЗСУ Сергій Волина звернувся до засновника компаній SpaceX та Tesla Ілона Маска по допомогу з евакуацією з "Азовсталі" українських бійців до третьої країни.

Також ватажок так званої "ДНР" Денис Пушилін заявив, що цивільних людей на "Азовсталі" у Маріуполі нібито не залишилось, що "розв'язує руки" окупантам щодо подальших дій.