Вперше за довгий період із Сєвєродонецька евакуювали 17 осіб, з них троє – діти

24 канал

Із Сєвєродонецька, що в Луганській області, вперше за довгий час відбулася евакуація мирних людей. Від обстрілів російських загарбників вдалося врятувати 17 людей.

Ми це зробили, – Гайдай

Про успішну евакуацію у соціальних мережах повідомив глава Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай. Він заявив, що евакуація із Сєвєродонецька відбулася вперше за довгий період.

Варте уваги Цілий батальйон відмовився йти в наступ, – Гайдай про розгром окупантів на Сході

Очільник Луганської ОВА написав, що із Сєвєродонецька 14 травня були евакуйовані 17 людей. Повідомляється, що троє з них – діти

Після таких подій завжди собі кажеш: "Ми це зробили!",
– написав Гайдай.

Він зазначив, що протягом тривалого періоду евакуація із Сєвєродонецька була вкрай небезпечною.

Евакуацію з Сєвєродонецька призупинили Останні новини з Луганщини

Сергій Гайдай 13 травня повідомив, що російські загарбники кинули всі зусилля, щоб прорвати українську лінію оборони. Глава Луганської ОВА констатував ускладнення ситуації у регіоні.

Повідомлялося, щоворог перекинув на територію Луганської області величезну кількість військової техніки. Тільки за добу в Луганській області нарахували проходження понад 2 тисяч одиниць ворожої техніки.

Тільки 13 травня у населених пунктах Гірської та Попаснянської громад росіяни зруйнували 50 будинків. Також у Лисичанську влучили в будівлю заводу. Гайдай повідомляв, що таку кількість будинків Луганщина втрачає щодня.

Протягом доби, 13 травня, українські захисники і захисниці зі складу угруповання Об'єднаних сил відбили 10 атак ворога на Донбасі. Військовослужбовці угруповання ООС знищили:

Раніше – на Луганщині почалися важкі бої: росіяни відмовилися йти в атаку: дивіться відео